Kuinka voimme auttaa?

info@collapick.com / tuki@collapick.com


Henna Paakinaho

Liiketoimintajohtaja

 

Kysy lisää:

Digimuotoilu / Sovelluskehitys / UI/UX / Teollisuuden digitalisaatio /  Koulutus ja konsultointi / Rekry

 

+358 40 834 9764 
henna.paakinaho@collapick.com

 

Varaa etätapaaminen

    


Kristian Rasehorn

Digimyyjä

 

Kysy lisää:

Digiprojekti / Tiedonkeruu

 

+358 44 987 0468
kristian.rasehorn@collapick.com

 

Varaa etätapaaminen


Erna Kosonen

Digimyyjä

 

Kysy lisää:

Ponniste

 


erna.kosonen@collapick.com

 

Varaa etätapaaminen

  


Juha Ahokas

Projektiasiantuntija

 

Kysy lisää:

Teollisuuden digitalisaatio / Ponniste / Koulutus ja konsultointi

 

+358 40 563 7891 
juha.ahokas@collapick.com

 

Varaa etätapaaminen


Petteri Torssonen

Toimitusjohtaja

 

Kysy lisää:

Teollisuuden digitalisaatio / Ponniste / Digimuotoilu / Laajat kehitysprojektit / Koulutus ja konsultointi

 

+358 50 347 5122 
petteri.torssonen@collapick.com

 

   


Collapick tuki

Tuki ja ongelmat

 

tuki@collapick.com

Toimistot

Joensuu

Joensuun tiedepuisto
Länsikatu 15
80110 Joensuu

+358 50 347 5122
 

Tampere

Viinikankatu 47
33800 Tampere

+358 40 834 9764

 

Ota yhteyttä!

 

Lähettämällä lomakkeen hyväksyt henkilötietojen tietosuojaselosteen mukaisen käsittelyn.