Kuinka voimme auttaa?

info@collapick.com / tuki@collapick.com


Petteri Torssonen

Toimitusjohtaja

 

Kysy lisää:

Teollisuuden digitalisaatio / Ponniste / Digimuotoilu / Laajat kehitysprojektit / Koulutus ja konsultointi

 

+358 50 347 5122 
petteri.torssonen@collapick.com

 

   


Henna Paakinaho

Liiketoimintajohtaja

 

Kysy lisää:

Teollisuuden digitalisaatio / Ponniste / Digimuotoilu / Web-kehitys / UI/UX / Koulutus ja konsultointi

 

+358 40 834 9764 
henna.paakinaho@collapick.com

 

    


Ville Kumpulainen

Myynti ja markkinointi

 

Kysy lisää:

Ponniste / Teollisuuden digitalisaatio

 

+358 40 098 2102
ville.kumpulainen@collapick.com

 

  


Juha Ahokas

Projektiasiantuntija

 

Kysy lisää:

Teollisuuden digitalisaatio / Ponniste / Koulutus ja konsultointi

 

+358 40 563 7891 
juha.ahokas@collapick.com

 

  


Annika Andersson

Myynti & markkinointi

 

Kysy lisää:

Verkkosivut /  Visuaalinen suunnittelu / Valokuvaus / UI/UX

 

+358 44 987 0468
annika.andersson@collapick.com

 

  


Collapick tuki

Tuki ja ongelmat

 

tuki@collapick.com

Toimistot

Joensuu

Joensuun tiedepuisto
Länsikatu 15
80110 Joensuu

+358 50 347 5122
 

Tampere

Viinikankatu 47
33800 Tampere

+358 40 834 9764

 

Ota yhteyttä!

 

Lähettämällä lomakkeen hyväksyt henkilötietojen tietosuojaselosteen mukaisen käsittelyn.