Kuinka voimme auttaa?

info@collapick.com | tuki@collapick.com

Petteri Torssonen

Toimitusjohtaja

 

Kysy lisää:

+ Teollisuuden digitalisaatio

+ Ponniste

+ Digimuotoilu

+ Laajat kehitysprojektit

+ Koulutus ja konsultointi

 

+358 50 347 5122 
petteri.torssonen@collapick.com

 

   

Henna Paakinaho

Liiketoimintajohtaja

 

Kysy lisää:

+ Teollisuuden digitalisaatio

+ Ponniste

+ Digimuotoilu

+ Web-kehitys

+ UI/UX

+ Koulutus ja konsultointi

 

+358 40 834 9764 
henna.paakinaho@collapick.com

 

    

Panu Karkiainen

Teknologiajohtaja

 

Kysy lisää:

+ Teollisuuden digitalisaatio

+ Mobiilisovellukset

+ Digipalvelut

 

panu.karkiainen@collapick.com

 

  

 

Juha Ahokas

Projektiasiantuntija

 

Kysy lisää:

+ Teollisuuden digitalisaatio

+ Ponniste

+ Koulutus ja konsultointi

 

+358 40 563 7891 
juha.ahokas@collapick.com

 

  

Ville Kumpulainen

Myynti ja markkinointi

 

Kysy lisää:

+ Ponniste

+ Teollisuuden digitalisaatio

 

+358 40 098 2102
ville.kumpulainen@collapick.com

 

  

Collapick tuki

Tuki ja ongelmat

 

tuki@collapick.com

Ota yhteyttä!

Lähettämällä lomakkeen hyväksyt henkilötietojen tietosuojaselosteen mukaisen käsittelyn.

Joensuu

Joensuun tiedepuisto
Länsikatu 15
80110 Joensuu

+358 50 347 5122
 

Tampere

Viinikankatu 47
33800 Tampere

+358 40 834 9764